Тема1.ПРИСКОРЕНИЙ РУХ, ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД ТА МЕТАННЯ ГРАНАТ.
Урок11. Виконання залікових вправ з метання гранати Ф – 1 на дальність та
влучність
Мета:
·
Засвоєння
прийомів та способів метання гранат на дальність та влучність;
·
психологічна підготовка у подоланні страху.
·
вибір найбільш раціонального способу метання гранат.
Матеріальне забезпечення: обдаднання мішенногополя, макети гранат
Настанови та посібники: Настанова з фізичної підготовки
в ЗСУ.
ХІД УРОКУ
№
|
Зміст навчальних
питань
|
Час, хв
|
Організаційно-методичні
вказівки
|
Підготовча частина (10 хв )
1
|
Шикування, перевірка
присутності, пояснення змісту уроку
|
1 хв
|
Взвод в
одношеренговому строю
Перевірка наявності та
форми одягу учнів
|
2
|
Стройові прийоми
|
1 хв
|
Проводити в складі
взводу
|
4
|
Біг, вправи в
біганні
|
-
|
Проводити в колоні по
одному, дистанція 2 кроки
|
5
|
Загальнорозвиваючі вправи:
-
ходьба
по периметру доріжкина носках, на п’ятках,
зовнішній і внутрішній стороні стопи;
-
біг по
периметру доріжки, звичайний, спиною вперед, правим і лівим боком приставними
кроками;
-
загальнорозвиваючі
вправи для різних груп м’язів
|
4 хв
|
Проводити в колоні по
одному, дистанція 2 кроки
Звертати увагу на
постановку ні, ноги в колінах не згибати
Плечовий пояс
розслаблний, руки в ліктях н згинати, мінімізувати коливання центру ваги
тіла, утримувати його на одній висоті над полом, зменшувати фазу польоту
Виконати 3-4 вправи
для рук
|
Основна частина ( 30 хв)
1
|
Вправа № 3.
Метання гранати з розбігу на дальність
Вправа 1.
Метання ручної осколкової гранати під час руху (з місця) на влучність
|
Нагадую та показую порядок виконання вправи.
Наказую черговому учню зайняти вихідне положення командою “Такому-то,
на вихідне положення – ВПЕРЕД”.
Переконавшись у готовності учня подаю команду
“ Підготувати гранату”. Після доповіді подаю команду “Гранатою –
ВОГОНЬ”.
Показую положення для метання – з місця. Команди – такі ж, за винятком “По групі
піхоти гранатою – ВОГОНЬ”.
|
Заключна
частина ( 5 хв )
Спокійна ходьба,
вправи на розслаблення м’язів
в поєднанні з глибоким диханням
|
5 хв
|
Вказати на якість і
помилки при засвоєння матеріалу,
відмітити кращих, відповісти на питання по темі уроку.
|
Немає коментарів:
Дописати коментар